
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Kod silnika | AGR |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 79 |
| nr EAN | 8053379058815 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379059621 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060320 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060337 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379923588 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471812 |

| Opór [Ohm] | 800 |
| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,5 |
| nr EAN | 8053379140558 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534517 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,5 |
| nr EAN | 8053379550722 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379141968 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,226 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 5 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379333844 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560010A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070350 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560001A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070497 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379072606 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328567 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379329120 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Kod silnika | AGR |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| nr EAN | 8053379054077 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Rok prod. do | 199904 |
| Numer podwozia do | 1JX999999 |
| Długość przewodu [mm] | 525 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 46 |
| nr EAN | 8012510078389 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Rok prod. od | 199905 |
| Numer podwozia od | 1JY000001 |
| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 46 |
| nr EAN | 8012510009307 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Numer podwozia od | 1J-3P278331 |
| Numer podwozia od | 1J-3W385001 |
| Numer podwozia od | 1J-3B139991 |
| Numer podwozia od | 1J-3D390631 |
| Numer podwozia od | 1J-3U346621 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Numer podwozia od | 1J-3P278331 |
| Numer podwozia od | 1J-3W385001 |
| Numer podwozia od | 1J-3B139991 |
| Numer podwozia od | 1J-3D390631 |
| Numer podwozia od | 1J-3U346621 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez elementów przyłączeniowych |
| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 254 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510013311 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510085509 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| nr EAN | 8012510080641 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Zakres temperatury [°C] | 120 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Zakres temperatury [°C] | 120 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Zakres temperatury [°C] | 120 |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Zakres temperatury [°C] | 120 |
| nr EAN | 8012510085486 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Numer podwozia do | 1J-X-800000 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 30,5 |
| nr EAN | 8012510049303 |

| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Przyrządy | ze wskaźnikiem temperatury oleju |
| TECDOC-Nr silnika | 9364 |
| Przyrządy | ze wskaźnikiem temperatury oleju |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| nr EAN | 8012510058329 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| nr EAN | 8435050620212 |

| Numer podwozia do | 1J-Y-000001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna |
| nr EAN | 8435050622179 |

| Numer podwozia do | 6K-X-448600 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Opcja wyposażenia | Ver Ref. 33782 |
| nr EAN | 8435050615331 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Opór [Ohm] | 1400 |
| nr EAN | 8435050623961 |

| Numer podwozia od | 1J-Y-000001 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | szary |
| Opór [Ohm] | 1200 |
| nr EAN | 8435050623978 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050620458 |

| Numer podwozia od | 1J-3... |
| Numer podwozia od | 1J-3... |
| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 20000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 254000 |
| nr EAN | 8435050632994 |

| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 8435050621097 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ogrzewanie/chłodzenie | do automatyki klimatyzacji |
| nr EAN | 8435050631720 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642030 |

| Numer podwozia do | 1J-X-999 999 |
| Długość [mm] | 453 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 907 319 |
| nr EAN | 4027816245766 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nie dla numeru PR | 1LJ |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816225126 |

| parzyste numery artykułów | 21582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4027816215844 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,055 |
| dla numeru OE | 1J0 927 807 D |
| nr EAN | 4027816234982 |

| Numer podwozia od | 1J-Y-000 001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Grubość [mm] | 30,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816286905 |

| Numer podwozia do | 1J-X-350001 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| nr EAN | 4027816315391 |

| Numer podwozia do | 1J-X-800 000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816275008 |

| Numer podwozia od | 1J-X-350001 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Numer podwozia od | 1J-2-000 001 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 4027816328087 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Numer podwozia od | 1J-Y-000 001 |
| Długość [mm] | 535 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 907 319 F |
| nr EAN | 4027816368915 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion produkowanego od 1998.07 do roku 2002.04
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1998.07 do roku 2002.04, i mocy silnika 90 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025