
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 501 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |

| dla numeru OE | 191 959 481 C |
| Punkt włączania do [bar] | 85 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |

| Rok prod. od | 198108 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Temperatura otwarcia [°c] | 95 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Ciężar [kg] | 0,078 |
| nr EAN | 3276428197692 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez automatycznego sterowania klimatycznego |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4046001301346 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 90 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 90 |
| Ciężar [kg] | 0,03105 |
| nr EAN | 4046001301353 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| TECDOC-Nr silnika | 4992 |
| Rok prod. od | 198108 |
| Rok prod. do | 198207 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650011056 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012589 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 97 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012596 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen PASSAT B2 (32B) 1.6 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B2 (32B) 1.6 D produkowanego od 1980.08 do roku 1988.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 54 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen PASSAT B2 (32B)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen PASSAT B2 (32B) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1980.08 do roku 1988.03, i mocy silnika 54 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025