
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 140 |
| Wysokość 1 [mm] | 100 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem prędkości obrotowej koła |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 3,4 |
| nr EAN | 8717109558180 |

| Liczba przewodów | 3 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342299 |

| nr EAN | 3165143477533 |

| nr EAN | 3165141985597 |

| nr EAN | 3165143107478 |

| nr EAN | 3165142578460 |

| nr EAN | 3165142707457 |

| Długość przewodu [mm] | 920 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 572 |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-959 |
| nr EAN | 5012759455333 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-929 |
| nr EAN | 5012759464779 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 5012759504949 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| nr EAN | 5012759504963 |

| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 1000 |
| nr EAN | 5012759497319 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 5012759511459 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759963234 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379027170 |
| Długość przewodu [mm] | 970 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Opór [Ohm] | 550 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379053537 |

| Ciężar [kg] | 0,024 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379054664 |
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Opór [Ohm] | 920 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379056194 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379056644 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379061488 |

| nr EAN | 8012510060926 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez elementów przyłączeniowych |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510078563 |

| Kolor obudowy | jasnoniebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5 |
| nr EAN | 8435050615096 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050625552 |

| Wymiar gwintu | 1/8x27 NPTF |
| nr EAN | 8435050624722 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050632345 |

| Szerokość [mm] | 82,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 29,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 137,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 39,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 110 |
| Ilość otworów | 5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,834 |
| dla numeru OE | 03 26 195 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816039693 |

| Długość [mm] | 1000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| dla numeru OE | 62 38 313 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816271772 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość zębów wałka wejściowego przekładni kierowniczej | 33 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 110 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 137 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Felga, ilość otworów | 5 |

| Opór [Ohm] | 550 |
| Wysokość [mm] | 24 |
| Długość przewodu [mm] | 970 |
| dla numeru artykułu | 550068 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 5901779818931 |

| Opór [Ohm] | 920 |
| Wysokość [mm] | 24 |
| dla numeru artykułu | 550264 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| nr EAN | 5901779818764 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063508481 |

| nr EAN | 8001063766362 |

| nr EAN | 8001063746999 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4009026964538 |

| Szerokość [mm] | 82,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 29,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 137,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 39,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 110 |
| Ilość otworów | 5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,834 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 5907558524574 |

| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Liczba przewodów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 5907558577907 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558527148 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 5903766321950 |

| Ciśnienie robocze [bar] | 3 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor wtyczki | jasny niebieski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Gwint zewn. [mm] | M 12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| dla numeru OE | 12566778 |
| dla numeru OE | 1338.F9 |
| dla numeru OE | 500382599 |
| dla numeru OE | 50 10 412 450 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| dla numeru OE | 9182205 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 35170 22600 |
| dla numeru OE | 5826473 |
| dla numeru OE | 9181538 |
| dla numeru OE | 22620 1F700 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Średnica otworu flanszy [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 5946 21 |
| dla numeru OE | 004 153 90 28 |
| dla numeru OE | 89615 05010 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla tarczy hamulcowej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sworzniem mocującym koła |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 65 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 139 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 110 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie 4-punktowe |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Rodzaj łożyska | Łożysko kulkowe |
| nr EAN | 4040074454022 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Kolor | szary |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074577288 |

| Liczba przewodów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 087295931110 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,33 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2013.11 do roku 2016.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 245 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2013.11 do roku 2016.03, i mocy silnika 245 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026