
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 137 |
| Wysokość 1 [mm] | 84 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ilość zębów, pierścień ABS | 25 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsów |
| Liczba łączników flanszy | 3 |
| Ciężar [kg] | 3,68 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 22 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 137 |
| nr EAN | 8717109663990 |

| Długość [mm] | 62 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532869 |

| Długość [mm] | 62 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532852 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109533019 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532890 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | szary |
| nr EAN | 8717109533170 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | szary |
| nr EAN | 8717109533163 |

| Długość [mm] | 75 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109500332 |






| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337510 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 61,5 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337091 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337527 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 61,5 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337480 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024938120 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024938137 |

| nr EAN | 4047026449228 |

| Długość przewodu [mm] | 623 |
| nr EAN | 4047026448771 |

| Długość przewodu [mm] | 835 |
| nr EAN | 4047026448986 |

| nr EAN | 4047026511215 |

| nr EAN | 4047026511291 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759445617 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759445631 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759450185 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759450192 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759455654 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759455661 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759506479 |

| nr EAN | 5012759976272 |

| nr EAN | 5012759548677 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379323876 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379315499 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379340873 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379546886 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379550180 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560094A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071333 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560093A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071340 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560159A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071975 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560158A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071999 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379914012 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560385A |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149698 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Citroën XSARA Break (N2) 2.0 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën XSARA Break (N2) 2.0 16V produkowanego od 2000.09 do roku 2005.08
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Citroën XSARA Break (N2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Citroën XSARA Break (N2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2000.09 do roku 2005.08, i mocy silnika 136 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026