
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Długość [mm] | 385 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0357 |
| nr EAN | 4046001319754 |

| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4046001342882 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 61,5 |
| Szerokość [mm] | 48 |
| Wysokość [mm] | 27 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | beżowy |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001547256 |

| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,016 |
| nr EAN | 4046001547485 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |

| dla numeru OE | 1K1 721 503 AS |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 6 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z manualną skrzynią biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna sekwencyjna |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| nr EAN | 4046001695582 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |


Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 2.0 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 2.0 4motion produkowanego od 2000.04 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 120 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B5 (3B2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2000.04 do roku 2000.11, i mocy silnika 120 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022