Części do samochodów e-autoparts.pl
Sklep » Nowości motoryzacyjne » Rodzaje wycieraczek Valeo

Wycieraczki Valeo, jakie są dostępne rodzaje i czym się od siebie różnią

Valeo te jeden z bardziej znanych producentów wycieraczek samochodowych na fabryczne wyposażenie samochodów oraz na rynek niezależny. Aby dostosować swoją ofertę dla różnych odbiorców, Valeo produkuje wycieraczki w trzech wariantach różniących się ceną i jakością wykonania.

 • Premium O.E. - Valeo Silencio, SWF
  Są to wycieraczki przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, spełniające wysokie wymagania jeżeli chodzi o jakość i kulturę pracy. W tej grupie można spotkać wycieraczki AquaBlade™, zawierające dysze rozprowadzające płyn do spryskiwaczy na całej długości.
  Wycieraczka Valeo AquaBlade
 • Premium aftermarket - Valeo HydroConnect
  Są to wycieraczki płaskie, dedykowane do sprzedaży na aftermarket. Ich jakość pozostaje jeszcze w wysokich stanach. Produkowane są w mniejszym zakresie dopasować, ale posiadają zestawy adapterów umożliwiające montaż w większości modeli samochodów.
 • Gama alternatywna - Valeo First
  Są to wycieraczki z segmentu budżet. Jakość gumy i sztywność odbiega od wcześniej opisywanych. Są produkowane jako wycieraczki konwencjonalne, czyli szkieletowe oraz hybrydowe i płaskie.

Wszystkie wymienione rodzaje wycieraczek Valeo znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego z częściami samochodowymi.