
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |

| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| dla numeru OE | 357 919 501 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001286605 |

| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01994 |
| nr EAN | 4046001330483 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001324994 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |

| nr EAN | 3531650032402 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Citroën C4 coupe (LA_) 2.0 HDi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C4 coupe (LA_) 2.0 HDi produkowanego od 2004.11 do roku 2010.12
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Citroën C4 coupe (LA_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Citroën C4 coupe (LA_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2004.11 do roku 2010.12, i mocy silnika 136 KM
.
Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019

Amortyzatory Monroe® OESpectrum®
30-10-2019

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015