
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z kołnierzem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |
| Rodzaj paliwa | benzyna |

| TECDOC-Nr silnika | 3999 |
| Kolor | niebieski |
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4046001436499 |

| Rok prod. do | 199506 |
| Rok prod. do | 199506 |
| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość [mm] | 390 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,10688 |
| nr EAN | 4046001319532 |

| Kod silnika | AAA |
| Numer podwozia od | 1H-TB000 001 |
| Numer podwozia od | 1H-TD000 001 |
| Numer podwozia od | 1H-TP000 001 |
| Numer podwozia od | 1H-TW000 001 |
| --------------- | |
| Kod silnika | AAA |
| Numer podwozia od | 1H-TW000 001 |
| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |

| Rok prod. od | 199605 |
| Rok prod. do | 199712 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 720,1 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,18224 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376832 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0-125?C |
| Kolor | czarny |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01939 |
| nr EAN | 4046001289200 |

| Rok prod. do | 199712 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |

| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022403 |

| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021185 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650022311 |

| Rok prod. od | 199202 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen VENTO (1H2) 2.8 VR6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen VENTO (1H2) 2.8 VR6 produkowanego od 1992.01 do roku 1998.09
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 174 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen VENTO (1H2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen VENTO (1H2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1992.01 do roku 1998.09, i mocy silnika 174 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022