
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość zębów | 15 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 68 |
| parzyste numery artykułów | GBS2500 |
| nr EAN | 3322937734795 |

| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| dla numeru OE | 357 919 501 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001286605 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001324994 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |

| nr EAN | 3531650032402 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI produkowanego od 2005.11 do roku 2007.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 120 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B6 Variant (3C5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PASSAT B6 Variant (3C5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2005.11 do roku 2007.05, i mocy silnika 120 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025