
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9518-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268588 |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon | |
| Dolny docisk |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X153A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 470 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872817368 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X153A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 469 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872817382 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X233A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872815883 |

| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parametr | ST |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Lokalizacja w aucie | Z lewej |
| Ilość | 1 |
| Parzyste numery artykułów | 318 721 |
| EAN | 4059923035152 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Parzyste numery artykułów | 318 720 |
| Ilość | 1 |
| Lokalizacja w aucie | Z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Parametr | ST |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| EAN | 4059923035176 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parametr | ST |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Lokalizacja w aucie | Z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Parzyste numery artykułów | 318 723 |
| EAN | 4059923035190 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Parzyste numery artykułów | 318 722 |
| Zamiana tylko w parach | |
| Lokalizacja w aucie | Z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Parametr | ST |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| EAN | 4059923035312 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Parametr | ST |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| EAN | 4059923035336 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Ilość na oś | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 5902275632304 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 1 (E87) 120 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 1 (E87) 120 i produkowanego od 2007.03 do roku 2011.06
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 156 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 1 (E87)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 1 (E87) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2007.03 do roku 2011.06, i mocy silnika 156 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025