
| Rok prod. do | 200104 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów bez zawieszenia pneumatycznego |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK187 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK101 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 0,850 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 607 |
| min. długość [mm] | 426 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096544682 |

| Rok prod. do | 200104 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów bez zawieszenia pneumatycznego |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK187 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK101 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 0,850 |
| maks. długość [mm] | 607 |
| min. długość [mm] | 426 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096759017 |

| Numer podwozia od | 4B-1-000 001 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 157,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6003 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-5994 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6001 |
| nr EAN | 4031185281423 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia od | 4B-X-070 001 |
| Numer podwozia do | 4B-Y-200 000 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872368891 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X178A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872373741 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia od | 4B-W-037 284 |
| Numer podwozia do | 4B-W-100 000 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia od | 4B-1-000 001 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27X207A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872446766 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia od | 4B-W-100 001 |
| Numer podwozia do | 4B-Y-200 000 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27X207A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872446780 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia do | 4B-W-037 283 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X196A |
| nr EAN | 4013872149964 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X196A |
| nr EAN | 4013872150007 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia od | 4B-1-000 001 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32/15X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872358526 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 2,89 |
| nr EAN | 4046001473524 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI produkowanego od 2000.07 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2000.07 do roku 2005.01, i mocy silnika 115 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025