| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VOITH H55.6335.39 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295176399 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061702696 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 172 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 87 |
| Wysokość [mm] | 129 |
| nr EAN | 3286061746263 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 3196 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Jakość | CU-AFM |
| Kształt | Wersja C |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1690 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390961 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1693 |
| Ciężar [kg] | 0,173 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688573353 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1163 |
| Ciężar [kg] | 0,119 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688561909 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | E7F.7.30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 54,5 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,35 |
| nr EAN | 3276425860018 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 115 (z 115 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II (B/C53_) 1.2.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 19 II (B/C53_) 1.2
produkowanego od 1992.05 do roku 1994.09
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 60 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II (B/C53_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II (B/C53_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault
z rocznika od 1992.05 do roku 1994.09, i mocy silnika 60 KM
.