
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 4 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295131992 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 4 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295063439 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 625 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 5901583962257 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960079 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32 |
| Wysokość [mm] | 103 |
| nr EAN | 3286065011015 |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |

| Długość [mm] | 1548 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390817 |

| Ilość żeber | 4 |
| Masa [g] | 60 |
| Długość [mm] | 846 |
| nr EAN | 3413521205941 |

| Długość [mm] | 1550 |
| Ciężar [kg] | 0,158 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688289513 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Jaguar Fluid 8432 |
| Specyfikacja | BMW ATF 2 |
| Specyfikacja | ATF M-1375.4 |
| Specyfikacja | Mercon SP |
| Ciężar [kg] | 0,987 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688563194 |

| dla numeru OE | 3 397 001 814 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 625/625 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 / Długość 2 [cal] | 25/25 |

| Typ skrzyni biegów | 6HP26 |
| dla numeru OE | 24 15 2 333 903 cpl. |

| Rodzaj filtra | do zestawu do przezbrajania, wkład filtra |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Typ skrzyni biegów | 6HP26Z |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dla numeru artykułu | V20-0574 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość [mm] | 495 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,482 |
| nr EAN | 4046001624063 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 324 |
| Długość 1 [mm] | 330 |
| Długość 2 [mm] | 330 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Szerokość 1 [mm] | 173 |
| Szerokość 2 [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wysokość 1 [mm] | 30 |
| Wysokość 2 [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426988568 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 314 |
| Długość 1 [mm] | 330 |
| Długość 2 [mm] | 330 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Szerokość 1 [mm] | 173 |
| Szerokość 2 [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wysokość 1 [mm] | 30 |
| Wysokość 2 [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426988575 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 295 |
| Szerokość [mm] | 182 |
| Wysokość [mm] | 63 |
| nr EAN | 3276427287073 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |

| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001326943 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1068.298.083 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1068.298.090 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Specyfikacja | ZF LifeguardFluid 6 |
| nr EAN | 4053202245713 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1068.298.062 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1068.298.090 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF LifeguardFluid 6 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.255 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.253 |
| Parametr | 510X350X145 |
| nr EAN | 4053202255828 |

| Pojemność [litr] | 209 |
| Parametr | ATFM1375.4 |
| nr EAN | 4053202268446 |

| Pojemność [litr] | 20 |
| Parametr | ATFM1375.4 |
| nr EAN | 4053202268439 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID6 |
| nr EAN | 4053202268422 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C2 (JM_) 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C2 (JM_) 1.4 produkowanego od 2006.10 do roku 2009.12
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C2 (JM_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C2 (JM_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2006.10 do roku 2009.12, i mocy silnika 75 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025