| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 1J0 907 660 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 191 919 149 E |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 4B0 919 275 A |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 73 |
| nr EAN | 3322937734726 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8LW150000 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423661303 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 200009 |
| Numer podwozia od | 8LX000001 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423661310 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8LX200001 |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Kod silnika | AHF,ASV |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423664915 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| nr EAN | 4103590350886 |
Status produktu: Normalny
| Rok modelowy od | 2001 |
| Rok modelowy od | 2001 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Rok prod. do | 199807 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Rok prod. do | 199807 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| Rok prod. do | 199807 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001324994 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8L-Y-000 001 |
| Numer podwozia od | 8L-Y-000 001 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 15354 |
| TECDOC-Nr silnika | 15354 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 4046001307829 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,083 |
| nr EAN | 4046001319587 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Numer podwozia od | 8L-X-090 001 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Numer podwozia od | 8L-X-090 001 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Numer podwozia od | 8L-X-090 001 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Długość [mm] | 385 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0357 |
| nr EAN | 4046001319754 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8L-X-090001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Numer podwozia od | 8L-X-090001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Numer podwozia od | 8L-X-090001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Numer podwozia od | 8L-X-090001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Długość [mm] | 59 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001319778 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z cięgnem włączającym |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z cięgnem włączającym |
| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8L-2-150 0003 |
| Numer podwozia do | 8L-21050 000 |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 251 do 277 (z 277 pozycji)
Stron: 6
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A3 (8L1) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8L1) 1.9 TDI
produkowanego od 1997.08 do roku 2001.07
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A3 (8L1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A3 (8L1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1997.08 do roku 2001.07, i mocy silnika 110 KM
.