
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191493 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191882 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191523 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192032 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192216 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191899 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215342 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300609165 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj gniazda | BAY15s |
| nr EAN | 4082300185508 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300185492 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192049 |

| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300749731 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753912 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka tylnej lampy zespolonej do Seat LEON SC (5F5) 1.2 TSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON SC (5F5) 1.2 TSI produkowanego od 2013.02 do roku 2014.04
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka tylnej lampy zespolonej do Seat LEON SC (5F5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka tylnej lampy zespolonej do Seat LEON SC (5F5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2013.02 do roku 2014.04, i mocy silnika 105 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026