
| Kształt | prosty |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor wtyczki | jasnoniebieski |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| dla numeru OE | 82 00 420 763 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074279830 |

| TECDOC-Nr silnika | 24664 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 256,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326920995 |

| Kod silnika | G9U 630 |
| Opcja wyposażenia | EL00/EL01/FL0P/FL0S |
| --------------- | |
| Opcja wyposażenia | JL0P/JL0S |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| Długość [mm] | 110,5 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326948081 |

| TECDOC-Nr silnika | 24664 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326970730 |

| Ciężar netto [g] | 95 |
| nr EAN | 5902048030696 |

| Ciężar netto [g] | 24 |
| nr EAN | 5902048080813 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Ciężar netto [g] | 60 |
| nr EAN | 5908281479117 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Rok prod. do | 200902 |
| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 4031185370424 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez ogrzewania postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 24664 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 300 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Strona zabudowy | z obu stron |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 55209194 |
| nr EAN | 4044688494412 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4054228023255 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 30,0 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 45,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 2,384 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4054228724114 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 951 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 960 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość [mm] | 730 |

| dla kodu wariantu | JL0V |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4103590946034 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021154 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650029204 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Nissan PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 115.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 115 produkowanego od 2008.09
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 114 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Nissan PRIMASTAR Autobus (X83)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Nissan PRIMASTAR Autobus (X83) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan z rocznika od 2008.09, i mocy silnika 114 KM
.
Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025