
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Ciężar netto [g] | 98 |
| nr EAN | 5902048023353 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 450 |

| dla numeru OE | 13 62 7 597 085 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Kolor | czarny |
| Liczba zestyków | 2 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 536 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 570 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| Opór [Ohm] | 6 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |

| Rok prod. od | 201003 |
| Rok prod. do | 201108 |

| TECDOC-Nr silnika | 25563 |
| Długość [mm] | 75 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| nr EAN | 4044688310880 |

| TECDOC-Nr silnika | 20893 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Punkty zmienne [bar] | 0,5 |
| Długość śruby pod główką [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688652843 |

| TECDOC-Nr silnika | 25563 |
| Rok prod. od | 201302 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4054228059568 |

| kod | Cooper |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| kod | Cooper |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Kod silnika | N16B16A |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 3276423664168 |

| Kod silnika | N16 B16 A |
| Kolor | chromowy / czarny |
| Ilość biegunów | 9 |
| nr EAN | 4103590661883 |

| Kod silnika | N16 B16 A |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4103590670199 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mini MINI (R56) Cooper.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mini MINI (R56) Cooper produkowanego od 2009.09 do roku 2013.11
Jeżeli twoje Mini dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mini MINI (R56)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Mini MINI (R56) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mini z rocznika od 2009.09 do roku 2013.11, i mocy silnika 122 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025