
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Napięcie robocze od [V] | 6 |
| Napięcie robocze do [V] | 24 |
| nr EAN | 4103590656353 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 120 |
| ID wykonania wtyczki | 3-polig |
| Ciężar [kg] | 0,0301 |
| nr EAN | 4046001306242 |

| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,01922 |
| nr EAN | 4046001330568 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Punkt włączania [°C] | 125 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650033881 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 produkowanego od 2003.07 do roku 2006.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 218 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A8 D3 (4E2, 4E8)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A8 D3 (4E2, 4E8) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2003.07 do roku 2006.05, i mocy silnika 218 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020