
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| nr EAN | 3165141238747 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141239256 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| nr EAN | 3165141238747 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192032 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215342 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192049 |

| nr EAN | 5907558513325 |

| nr EAN | 5901619524312 |

| nr EAN | 5901619531464 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 5010633535638 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321776099 |

| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899570719 |

| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899148000 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4050300838632 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899417953 |

| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899570795 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4062172218740 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka światla cofania do Dacia SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) produkowanego od 2008.06
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka światla cofania do Dacia SANDERO? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka światla cofania do Dacia SANDERO w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia z rocznika od 2008.06, i mocy silnika 75 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026