
| Ilość połączeń | 2 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 120 |
| nr EAN | 8053379027408 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379029969 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030330 |

| Ciężar [kg] | 0,095 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055814 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379029952 |

| Długość przewodu [mm] | 210 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060559 |

| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379054336 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534531 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Gwint zewn. [mm] | M 12x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379057542 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379917075 |

| Ciężar [kg] | 0,206 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379067626 |

| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510078952 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510085509 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| nr EAN | 8012510080641 |

| nr EAN | 8012510085486 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 30,5 |
| nr EAN | 8012510049303 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| nr EAN | 8435050620212 |

| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna |
| nr EAN | 8435050622179 |

| Długość [mm] | 550 |
| Techniczny numer informacyjny | Zr Planar |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77015 |
| nr EAN | 8435050619346 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050620274 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050604366 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Opcja wyposażenia | Ver Ref. 33782 |
| nr EAN | 8435050615331 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050617632 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050620458 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8435050617694 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| nr EAN | 8435050604083 |

| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 8435050621097 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ogrzewanie/chłodzenie | do automatyki klimatyzacji |
| nr EAN | 8435050631720 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8435050625774 |

| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8435050632475 |

| Ilość biegunów | 6 |
| Długość [mm] | 1500 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| nr EAN | 8435050638507 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 8435050641996 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642030 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816225126 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |

| parzyste numery artykułów | 21582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4027816215844 |

| Długość [mm] | 42 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1J0 927 807 B |
| nr EAN | 4027816225102 |

| Grubość [mm] | 30,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816286905 |

| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| nr EAN | 4027816315391 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Długość [mm] | 250 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 06A 906 433 L |
| nr EAN | 4027816361756 |

| Długość [mm] | 149 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| dla numeru OE | 06A 905 161 B |
| nr EAN | 4027816370277 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816379324 |

| Długość [mm] | 50,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06B 905 163 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387688 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,48 |
| dla numeru OE | 030 905 377 C |
| nr EAN | 4027816271529 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 4054224765951 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2004.09 do roku 2007.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 224 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2004.09 do roku 2007.05, i mocy silnika 224 KM
.
Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025