| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | MM-AS023 |
| nr EAN | 8052553255873 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | MM-AS025 |
| nr EAN | 8052553255934 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | MM-AS024 |
| nr EAN | 8052553255965 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| parzyste numery artykułów | 3358017 |
| nr EAN | 4549762268687 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| parzyste numery artykułów | 3358016 |
| nr EAN | 4549762268700 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| parzyste numery artykułów | 3358019 |
| nr EAN | 4549762268724 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| parzyste numery artykułów | 3358018 |
| nr EAN | 4549762268748 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 53-26 723 0005 |
| nr EAN | 4040074228265 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 53-26 723 0004 |
| nr EAN | 4040074228272 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 53-26 623 0007 |
| nr EAN | 4040074228258 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 53-26 623 0006 |
| nr EAN | 4040074228289 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 5,600 |
| Długość opakowania [cm] | 57 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 19 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096556449 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST35/25X168A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 318 314 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872956265 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST35/25X168A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 318 313 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872956289 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST35/25X171A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 318 316 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872956302 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST35/25X171A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 318 315 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872956326 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 19 (z 19 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0
produkowanego od 2000.04 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 120 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2000.04 do roku 2000.11, i mocy silnika 120 KM
.