
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 194 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4040074364499 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16773 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096511691 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,600 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096535338 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 447 |
| min. długość [mm] | 278 |
| parzyste numery artykułów | 742005SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539145 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 447 |
| min. długość [mm] | 278 |
| parzyste numery artykułów | 742004SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539152 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 434 |
| min. długość [mm] | 276 |
| parzyste numery artykułów | 742009SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539220 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,6 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735126 |
| nr EAN | 4031185012911 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 175 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3021GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6543 |
| nr EAN | 4031185015073 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 175 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3021GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6543 |
| nr EAN | 4031185070171 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 60 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38 |
| nr EAN | 4031185180092 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| parzyste numery artykułów | A-3108GL |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6545 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6543 |
| nr EAN | 4031185163125 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 150 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3039GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185015226 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 150 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3039GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185070102 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Specyfikacja | Universal |
| nr EAN | 4031185242615 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 124 |
| dostępny również jako artykuł uniwersalny, patrz nr artykułu | F8-6545 |
| nr EAN | 4031185279444 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 194 |
| nr EAN | 4031185374491 |

| Masa [g] | 59 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 31331094749 |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Średnica 1 [mm] | 60 |
| Średnica 2 [mm] | 70 |
| nr EAN | 8033989126241 |

| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 556 873 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872336449 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEOV27X224A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872184460 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 542 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965953 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 317 541 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965977 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X56A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 544 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965991 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X56A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 543 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872966011 |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4044688342881 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość na oś | 2 |

| dla numeru OE | 33 52 1 092 309 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Mazda 3 (BK) 1.6 DI Turbo.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 3 (BK) 1.6 DI Turbo produkowanego od 2004.06 do roku 2009.06
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 109 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Mazda 3 (BK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Mazda 3 (BK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 2004.06 do roku 2009.06, i mocy silnika 109 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025