
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9406-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267468 |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9536-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268762 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9416-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267567 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9351-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266911 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV27X217A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Oś | Zawieszenie z belką skrętną |
| nr EAN | 4013872850150 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X170A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Oś | Zawieszenie Four-Link |
| nr EAN | 4013872976881 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV27/13X217A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Oś | Zawieszenie z belką skrętną |
| nr EAN | 4013872976904 |

| Grubość [mm] | 230,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| nr EAN | 4044688458933 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Materiał osłony | Termoplast |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 267 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Ford FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 produkowanego od 2008.06
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 60 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Ford FIESTA VI (CB1, CCN)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Ford FIESTA VI (CB1, CCN) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2008.06, i mocy silnika 60 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025