
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 159 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3044GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185070058 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,6 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735126 |
| nr EAN | 4031185012911 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 60 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38 |
| nr EAN | 4031185180092 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 194 |
| nr EAN | 4031185374491 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Wysokość [mm] | 200 |
| nr EAN | 4031185559768 |

| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 200 |
| Masa [g] | 68 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 60 |
| Średnica 2 [mm] | 60 |
| nr EAN | 8033989126173 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/20X110A |
| parzyste numery artykułów | 115 373 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872105908 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/20X110A |
| parzyste numery artykułów | 115 372 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872105915 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEOV27X224A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872184460 |

| dla numeru OE | 33 52 1 092 309 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E36) 328 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E36) 328 i produkowanego od 1995.01 do roku 1998.04
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 193 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E36)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 3 (E36) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1995.01 do roku 1998.04, i mocy silnika 193 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025