| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4025258585068 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426625379 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| maks. długość [mm] | 451 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260426628875 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 4260426624525 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 4260426627717 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473054960 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473059385 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500634066 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500859261 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4549762003615 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer seryjny | 4003470 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159188241 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063390413 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427327047 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 5900427327054 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SE30/12X160A |
| nr EAN | 5907558582581 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5901619502426 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,200 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 528 |
| min. długość [mm] | 371 |
| Długość opakowania [cm] | 62 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 13,8 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096509742 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 1,800 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 451 |
| min. długość [mm] | 298 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096499487 |
Status produktu: Artykuł wychodzący
zastąpiony przez G1263
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 2,080 |
| maks. długość [mm] | 451 |
| min. długość [mm] | 298 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 50 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096551536 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,500 |
| maks. długość [mm] | 528 |
| min. długość [mm] | 371 |
| Długość opakowania [cm] | 55 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096552151 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 1,800 |
| maks. długość [mm] | 451 |
| min. długość [mm] | 298 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096576881 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9508-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268489 |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Górne oko |
| Dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE30/12X160A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872554447 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X157A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872766895 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 24 (z 24 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E36) 318 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E36) 318 i
produkowanego od 1990.09 do roku 1993.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 113 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E36)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 3 (E36) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw
z rocznika od 1990.09 do roku 1993.08, i mocy silnika 113 KM
.