| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258642501 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | na dole |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0068 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553041971 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0068 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553042039 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| nr EAN | 5902473058012 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500325506 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500325520 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV30/12X140A |
| nr EAN | 5902659717344 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV30/12X149A |
| nr EAN | 5902659717351 |
Status produktu: Normalny
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEXOV26X127A |
| parzyste numery artykułów | 230 016 |
| nr EAN | 5902659717894 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 1,640 |
| otwór Ø [mm] | 24,5 |
| maks. długość [mm] | 390 |
| min. długość [mm] | 255 |
| parzyste numery artykułów | 23787 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096537592 |
Status produktu: Normalny
| nr EAN | 5412096062223 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 23787
zastąpiony przez 23788
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 1,930 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 500 |
| min. długość [mm] | 362 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096510229 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 1,620 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 390 |
| min. długość [mm] | 255 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096498596 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 1,940 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 488 |
| min. długość [mm] | 336 |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096509186 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9411-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267512 |
| Oś tylna |
| Ciśnienie gazu |
| Amortyzator |
| Dwururka |
| Górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEXOV30/12X140A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| nr EAN | 4013872594764 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEXOV30/12X149A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| nr EAN | 4013872592845 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 19 (z 19 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A3 (8L1) 1.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8L1) 1.8
produkowanego od 1996.09 do roku 2003.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 125 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A3 (8L1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A3 (8L1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1996.09 do roku 2003.05, i mocy silnika 125 KM
.