| Długość [mm] | 185 |
| Szerokość [mm] | 56,0 |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,137 |
| nr EAN | 5057746174644 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260530794978 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530797641 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 185 |
| Szerokość [mm] | 56,0 |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,137 |
| nr EAN | 4054224704523 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0014 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0179 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553043357 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0043 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553043388 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473055196 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500632901 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500632482 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
Status produktu: w przygotowaniu
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| nr EAN | 5900427325401 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| nr EAN | 5901655150261 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X169A |
| nr EAN | 5902659772572 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| nr EAN | 5903766315584 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0043 |
| nr EAN | 5903766344348 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 2,200 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 14,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,5 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 0048598078360 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| otwór Ø [mm] | 14 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 224 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 70 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185281393 |
Status produktu: Normalny
Indeks: OYO 70A5017-OYO
Marka: OYODO
Grupa towarowa TecDoc: Zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora
Nazwa: MOCOWANIE AMORTYZATORA MITSUBISHI
Opis: OUTLANDER CU2W 2WD,4WD 2.0I 16V (03.02-), OUTLANDER CU5W 2.5I 16V (03.09-) PRZEDNIE GÓRNE
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: : MR554860
Numer dostawcy: 70A5017-OYO
Parametry:oś przednia
Ilość na oś : 2
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X169A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872722457 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 317 600
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE26/12,5X159A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872724383 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 317 601
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X169A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872914388 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV26/12,5X159A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872914401 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 5900427565517 |
Strona zabudowy:oś tylna
Strona zabudowy:z lewej
Strona zabudowy:z prawej
Status produktu: w przygotowaniu
Wyświetlanie od 1 do 27 (z 27 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A3 (8L1) 1.8 T.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8L1) 1.8 T
produkowanego od 1996.12 do roku 2003.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A3 (8L1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A3 (8L1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1996.12 do roku 2003.05, i mocy silnika 150 KM
.