
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 35-141778 |
| nr EAN | 4025258586973 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 35-141761 |
| nr EAN | 4025258586980 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258728489 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-230874 |
| nr EAN | 4025258736033 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-230867 |
| nr EAN | 4025258736040 |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4027816342885 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Sposób mocowania amortyzatora | górna obejma |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Projekt resora | Poduszka powietrzna |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym |
| nr EAN | 8050947005486 |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 5901655149364 |

| Parametr | SFE36/25X38A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901655150216 |

| Parametr | SFE36/25X38A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901655150223 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE36/25X38A |
| parzyste numery artykułów | 317 563 |
| nr EAN | 5902659772732 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE36/25X38A |
| parzyste numery artykułów | 317 562 |
| nr EAN | 5902659772749 |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 5903766316086 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3601 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0019 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0057 |
| nr EAN | 4040074210796 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3601 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0019 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0056 |
| nr EAN | 4040074210819 |

| Parametr | SFE36/25X38A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| parzyste numery artykułów | 311 755 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872492770 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV36/18X110A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| nr EAN | 4013872468539 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X38A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 563 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967551 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X38A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 562 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967575 |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4044688342881 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power produkowanego od 2011.01 do roku 2013.03
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 102 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A3 Sportback (8PA)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A3 Sportback (8PA) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2011.01 do roku 2013.03, i mocy silnika 102 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025