| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. od | 200104 |
| Parametr | SFE32X98A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 950 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872438631 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 317 539
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. od | 200104 |
| Parametr | SFE32X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 949 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872438655 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 317 540
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. od | 200109 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. do | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEOV27X224A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872184460 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. od | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X86A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 538 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965878 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. od | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 537 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965892 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. od | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 540 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965915 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. od | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 539 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965939 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. do | 200104 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Rok prod. do | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 542 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965953 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Rok prod. do | 200104 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Rok prod. do | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 317 541 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965977 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. do | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X122A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 548 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965816 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rok prod. do | 200104 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X122A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 547 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965830 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 33 52 1 092 309 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 62 (z 62 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Bmw 3 (E46) 330 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E46) 330 d
produkowanego od 1999.10 do roku 2005.02
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 184 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Bmw 3 (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Bmw 3 (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw
z rocznika od 1999.10 do roku 2005.02, i mocy silnika 184 KM
.