| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530795616 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530795609 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 339403 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4549762118166 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 339402 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4549762118180 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4549762031885 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4549762031908 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 543 |
| Długość 2 [mm] | 359 |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 51 |
| Średnica 2 [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | 357074070200 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063816203 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 570 |
| Długość 2 [mm] | 374 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 45 |
| Średnica 2 [mm] | 30 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063696867 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV30/13X183A |
| nr EAN | 5902659772275 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 339403 |
| nr EAN | 5903766343723 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G8177 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096439315 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G8176 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096439322 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,800 |
| otwór Ø [mm] | 25 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096439339 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10X1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 41 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787091588 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X178A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 315 951 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872879144 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X178A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 315 950 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872879168 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X183A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| nr EAN | 4013872879182 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 17 (z 17 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
produkowanego od 1997.02 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 156 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1997.02 do roku 2005.01, i mocy silnika 156 KM
.