Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » dodatki i akcesoria » dywaniki podłogowe

dywaniki podłogowe

wybierz markę samochodu:
dywaniki podłogowe

Dywaniki podłogowe, samochodowe

Estetyczne i czyste wnętrze samochodu w znacznym stopniu poprawia komfort codziennej jazdy. Korzystnie wpływa też na samopoczucie pasażerów i kierowcy oraz pozwala w pełni cieszyć się przyjemnością podróżowania. Efektowny design deski rozdzielczej, tapicerki i podsufitki to jednak nie wszystko. W tworzeniu przyjaznego, a jednocześnie praktycznego wystroju duże znaczenie mają detale.  Są nimi również dywaniki samochodowe. Chociaż pełnią one również funkcję dekoracyjną, ich podstawowym zadaniem jest ułatwienie utrzymania czystości w kabinie. 

Czyste wnętrze w kilka minut


Sprzątanie samochodu nie należy do łatwych zwłaszcza, jeśli nie dysponujesz przenośnym odkurzaczem. Dywaniki podłogowe upraszczają to zadanie. Ułożone na podłożu przed fotelami zbierają zanieczyszczenia, wnoszone do pojazdu na podeszwach butów. Wykonane z wytrzymałych materiałów doskonale zastępują wycieraczki do samochodu. Są łatwe do wyjęcia i wytrzepania, a w przypadku modeli gumowych – również do mycia wodą z detergentem. Z kolei welurowe dywaniki do samochodu po intensywnym zabrudzeniu można wyprać zgodnie z zaleceniami ich producenta. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu usuwanie błota po deszczu czy śniegu zajmuje zaledwie kilka minut.

Dywaniki do samochodu w wielu wariantach


Ze względu na specyficzną konstrukcję wnętrza kabin wycieraczki do samochodu są dopasowane do poszczególnych modeli aut. Niewłaściwe modele nie tylko nie spełnia swojego zadania, ale będą się zwijać i utrudniać utrzymanie czystości. W asortymencie sklepu mamy zarówno eleganckie dywaniki welurowe w standardowym kolorze, jak i ich gumowe odpowiedniki. Te drugie wyróżniają się znacznie większa odpornością na uszkodzenia i są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Polecamy dywaniki samochodowe do samochodów marek takich jak Toyota Yaris, Opel Zafira, Ford Mondeo, Suzuki Grand Vitara oraz kilku innych.