
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 9EL 354 672-021 |
| nr EAN | 4082300299144 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 9EL 354 672-011 |
| nr EAN | 4082300299151 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026