
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Liczba drzwi | 2x180 |
| Kierunkowskaz-kolor | pomarańczowy |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Liczba funkcji świateł | 4 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 712206601120 |
| nr EAN | 8001063931067 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Liczba drzwi | 2x180 |
| Kierunkowskaz-kolor | pomarańczowy |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Liczba funkcji świateł | 4 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 712206501120 |
| nr EAN | 8001063714776 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Liczba drzwi | 1Back |
| Kierunkowskaz-kolor | pomarańczowy |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Liczba funkcji świateł | 4 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 712206511120 |
| nr EAN | 8001063787145 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z tylna burtą |
| nr EAN | 8717475078909 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z tylnymi drzwiami |
| nr EAN | 8717475078923 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z tylna burtą |
| nr EAN | 8717475078916 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z tylnymi drzwiami |
| nr EAN | 8717475078930 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z tylnymi drzwiami |
| nr EAN | 8717475111712 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z tylnymi drzwiami |
| nr EAN | 8717475111729 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026