w dniach 22.09 - 30.09 obsługa telefoniczna nie będzie dostępna. Wysyłki zamówień złożonych przez stronę sklepu będą realizowane normalnie
Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » napęd osi » wał napędowy » łożysko podpory wału, podpora wału

łożysko podpory wału, podpora wału

wybierz markę samochodu:
łożysko podpory wału, podpora wału

Łożysko podpory wału napędowego


Kategoria "Łożysko podpory wału, podpora wału" to miejsce w sieci, w którym każdy klient może znaleźć części do wału napędowego w samochodzie przenoszącego napęd z silnika do mostu napędowego. Wał ten biegnie od tylnej osi od skrzyni biegów aż do przekładni kątowej. Wiele zależy także od ustawienia jednostki napędowej. Jeżeli chodzi o ochronę wału oraz zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń wału można w tym celu zastosować odpowiednią podporę wału napędowego także dostępną w naszym sklepie. Posiadamy w naszym asortymencie wszystkie elementy współczesnych konstrukcji samochodowych układów napędowych.

Możemy zaproponować na przykład napęd na przednią oś, czy też na tylną. Co więcej, sprzedajemy także takie konstrukcje, w których napęd jest przenoszony na obie osie. Wały napędowe do samochodów, które oferujemy są najwyższej jakości, a po zamontowaniu obracają się z dużą prędkością. Są to odpowiednie elementy w przypadku konieczności naprawy i wymiany starego wału napędowego. Może być to niezbędne, jeżeli doszło do pęknięcia wału spowodowanego odziałującymi na niego siłami, w tym odśrodkowymi. Takie siły powodują zginanie się wału oraz generowanie dużych wibracji, które są wówczas przenoszone poprzez napęd na nadwozie samochodu.

Oprócz koniecznej naprawy nasi specjaliści polecają także zamontowanie w drugiej kolejności specjalnej podpory wału napędowego, która ma postać łożyska. Tego rodzaju akcesoria proponujemy Państwu w niezwykle atrakcyjnych cenach w stosunku do jakości. Podporę mocuje się do podwozia samochodu, co pozwala zmniejszyć obszar, na którym wał pracuje bez podparcia. Dzięki temu wspomniane siły wpływające na wyginanie się wału podczas pracy są niwelowane. Nasz sklep z częściami samochodowymi e-autoparts.pl ma w swojej ofercie podpory wału napędowego do wielu typów napędów oraz różnych modeli samochodów. Zapraszamy na zakupy.