
| Napięcie [V] | 8 |
| Technika połączeń | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Długość całkowita [mm] | 55 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19 |
| Natężenie prądu [A] | 9 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427052692 |

| Napięcie [V] | 18 |
| Technika połączeń | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Długość całkowita [mm] | 68 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Natężenie prądu [A] | 5 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427072126 |

| Napięcie [V] | 18 |
| Technika połączeń | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Długość całkowita [mm] | 68 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Natężenie prądu [A] | 5 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427072133 |

| Napięcie [V] | 20 |
| Technika połączeń | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu | M 24x1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 69 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 43 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieżność stożka | plan |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka grafitowa |
| nr EAN | 4014427024583 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Technika połączeń | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu | M 24x1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 65 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Natężenie prądu [A] | 20 |
| Zbieżność stożka | plan |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj uszczelnienia | uszczelka metalowo-włóknowa |
| nr EAN | 4014427024699 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379311583 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379311590 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379311613 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379311637 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379311668 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379311675 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379126880 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379126897 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379126927 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127214 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127252 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379127283 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379127313 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8053379127320 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,335 |
| dla numeru OE | 251 965 561 B |
| nr EAN | 4027816367703 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 41,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,420 |
| dla numeru OE | 001 835 35 64 |
| nr EAN | 4027816457718 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,37 |
| nr EAN | 4054224744215 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 7E0 965 561 F |
| nr EAN | 4250093460014 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460038 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460045 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460052 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460069 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460090 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 7H0 965 561 |
| nr EAN | 4250093460106 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460120 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 059 121 012 A |
| nr EAN | 4250093460182 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460205 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 3D0 965 561 D |
| nr EAN | 4250093460212 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460229 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460236 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla ogrzewania postojowego |
| Ograniczenia producenta | Webasto |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 4250093460243 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ograniczenia producenta | Webasto |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla ogrzewania postojowego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 4250093460250 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 7N0 965 561 B |
| nr EAN | 4250093460267 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 4250093460274 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460281 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla ogrzewania postojowego |
| Ograniczenia producenta | Webasto |
| dla numeru artykułu | 9022635A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 4250093460298 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460304 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | A 639 835 00 64 |
| nr EAN | 4250093460311 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4250093460328 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 9A2 620 251 00 |
| nr EAN | 4250093460366 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 06H 121 601 M |
| nr EAN | 4250093460380 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 5Q0 965 561 B |
| dla numeru OE | 65 06500 6001 |
| nr EAN | 4250093460397 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| dla numeru OE | V761936280 |
| nr EAN | 4250093460403 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | V762942380 |
| nr EAN | 4250093460410 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | G9040-48020 |
| nr EAN | 4250093460458 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025