
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| nr EAN | 5901619595152 |

| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4251475103017 |

| Kolor | czarny (3x) |
| nr EAN | 4251475103024 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 5012759455401 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Rozmiar klucza | 29mm |
| nr EAN | 5012759492246 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | brązowy |
| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 90 |
| nr EAN | 8012510065211 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 90 |
| nr EAN | 8012510080399 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Specyfikacja | 97-87 102-97 |
| nr EAN | 8012510080320 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Gwint zewn. [mm] | M22 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Ciężar [kg] | 0,055 |
| dla numeru OE | 867 959 481 |
| nr EAN | 4027816362050 |

| Gwint zewn. [mm] | M22 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 84 |
| Zakres temperatury od [°C] | 102 |
| Zakres temperatury do [°C] | 91 |
| Kształt obudowy wtyczki | trójkątny |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 1J0 959 481 A |
| nr EAN | 4027816365631 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Punkt włączania od [°C] | 87 |
| Punkt włączania do [°C] | 102 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Funkcja przełączania | Podwójne wyjście |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| nr EAN | 4082300186758 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Punkt włączania od [°C] | 90 |
| Punkt włączania do [°C] | 102 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Funkcja przełączania | Podwójne wyjście |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| nr EAN | 4082300153477 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Punkt włączenia [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| nr EAN | 4009026964033 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 5907558548259 |

| nr EAN | 5907558548426 |

| nr EAN | 5901619595152 |

| nr EAN | 5901619595169 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 84 |
| Punkt włączania od [°C] | 91 |
| Punkt włączania do [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 102 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074116968 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 70 |
| Punkt włączania od [°C] | 77 |
| Punkt włączania do [°C] | 75 |
| Punkt włączania do [°C] | 82 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074401286 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 84 |
| Punkt włączania od [°C] | 91 |
| Punkt włączania do [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 102 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z noskiem zatrzaskowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074345597 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688646316 |

| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączenia [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Punkt włączenia [°C] | 102 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Liczba położeń włącznika | 2 |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Kolor obudowy | czarny |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Punkt włączenia [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | brązowy |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| ID wykonania wtyczki | 3 polig |
| Długość [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 54,6 |
| Ciężar [kg] | 0,07654 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 87 |
| nr EAN | 4046001301322 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 94 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010868 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 87 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 97 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012855 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025