Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » silnik » sterowanie silnikiem » wałek rozrządu, simering, koło zębate, koło zmiennych faz rozrządu » C255

Wał rozrządu C255 FAI

C255 Wał rozrządu FAI
cena z vat
380.00 zł
Kup
    Ocena:

rata już od: miesięcznie

numer części:

C255

producent:

FAI

Rodzaj zaworu:dla zaworów wydechowych
Norma emisji spalin:do Euro 4
dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu): R171S/BFS148S
Opcja wyposażenia: Cast
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Wał rozrządu C255 FAI

numery OEM:
FIAT 46823507
FIAT 46823508
FORD 1538731
LANCIA 46823508
OPEL 55206897
OPEL 5636060
PEUGEOT 0801.GJ
VAUXHALL 93177303
Aktualnie oglądany:  Wał rozrządu, C255 • FAI • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii