Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie, wahacze, łożyska kół, stabilizator » mocowanie kolumny amortyzatora

mocowanie kolumny amortyzatora

wybierz markę samochodu:
mocowanie kolumny amortyzatora

Mocowanie kolumny amortyzatora


W kategorii "Mocowanie kolumny amortyzatora" mogą Państwo znaleźć artykuły stworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Proponujemy naszym klientom produkty innowacyjne, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają certyfikaty zaświadczające o ich jakości. Są to elementy niezbędne do wymiany części w jednym z najbardziej popularnych oraz powszechnych rozwiązań w przednim zawieszeniu samochodowym. Mowa tu oczywiście o kolumnie amortyzatora, która pełni funkcję tłumiącą oraz prowadzącą koło. Opisywana kolumna posiada zwartą budowę oraz charakteryzuje się wyjątkowo kompaktową budową. Dzięki temu zajmuje ona mało miejsca. 

W sklepie e-autoparts.pl znaleźć można wszystkie potrzebne produkty umożliwiające wymianę lub też renowację mocowania kolumny zawieszenia, które można podzielić na dwa rodzaje - tylne oraz przednie.W obu przypadkach są one złożone z gumowo-metalowego fragmentu - uszczelki, łożyska, olejowej uszczelki zabezpieczającej, a także specjalnej podkładki mocowania. Istotną kwestią jest częsty przegląd samochodu oraz sprawdzanie stanu mocowań kolumn amortyzatorów. Co więcej, niektórzy producenci podają także czas wytrzymałości elementów. Zwykle jest to 1,5 roku lub 2 lata, jednakże warto wymienić mocowanie nieco szybciej, jeżeli zauważymy jakiekolwiek uszkodzenia.

Warto wiedzieć, iż nieustanna jazda po bezdrożach, czy też po drogach o nierównej nawierzchni w szybkim tempie skraca termin żywotności mocowań do kilku miesięcy. Stan mocowania kolumny zawieszenia warunkuje bowiem nie tylko wygodę jazdy, ale także bezpieczeństwo. Z tego powodu proponujemy naszym klientom wyłącznie artykuły z najwyższej półki, które spełniają wszelkie oczekiwania i są sprawdzone w profesjonalny sposób. Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań oraz do składania zamówień.