
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 127 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 102 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141144635 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | 1" 12 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Średnica 1 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3165141144666 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 177 |
| Wymiar gwintu | 1" 12 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141081220 |

| Rodzaj filtra | Filtracja bocznikowa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 260,9 |
| Wymiar gwintu | 1 3/8" 16 UN |
| średnica zewnętrzna [mm] | 107,9 |
| Średnica 1 [mm] | 93 |
| nr EAN | 3165141081268 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 226,7 |
| Wymiar gwintu | 1" 12 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 107,9 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 3165141144673 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 178,4 |
| Wymiar gwintu | M 30 x 2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 107,9 |
| Średnica 1 [mm] | 93 |
| nr EAN | 3165141081282 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 182 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 102 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141144703 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 260 |
| Wymiar gwintu | 1 1/8" 16 UN |
| średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Średnica 1 [mm] | 93 |
| nr EAN | 3165141144710 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 260,9 |
| Wymiar gwintu | 1 1/8" 16 UN |
| średnica zewnętrzna [mm] | 107,9 |
| Średnica 1 [mm] | 93 |
| nr EAN | 3165141016185 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 302 |
| Wymiar gwintu | 1 1/2" 16 UN |
| średnica zewnętrzna [mm] | 136 |
| Średnica 1 [mm] | 100 |
| nr EAN | 3165141144727 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 191,6 |
| nr EAN | 4047024198944 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 247,5 |
| Szerokość [mm] | 197 |
| Wysokość [mm] | 50,3 |
| nr EAN | 4047024287006 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 183,2 |
| Szerokość [mm] | 170,3 |
| Wysokość [mm] | 57,3 |
| nr EAN | 4047024287044 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 267 |
| Średnica 1 [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 533 |
| nr EAN | 4047024373747 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 267 |
| Średnica 1 [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 509,5 |
| nr EAN | 4047024373785 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 214 |
| Średnica 1 [mm] | 124 |
| Wysokość [mm] | 417 |
| nr EAN | 4047024373808 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 313,5 |
| Średnica 1 [mm] | 216,5 |
| Wysokość [mm] | 461 |
| nr EAN | 4047024373945 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 626 |
| Szerokość [mm] | 563,7 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| nr EAN | 4047024561304 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98,2 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 74,6 |
| Średnica 1 [mm] | 61,9 |
| nr EAN | 4047024287174 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 152 |
| Wysokość 1 [mm] | 137,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica 1 [mm] | 40,5 |
| Średnica 2 [mm] | 28 |
| nr EAN | 4047024374041 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 266,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120,5 |
| Średnica 1 [mm] | 120,5 |
| nr EAN | 4047024374065 |

| Rodzaj filtra | filtr o podwyższonej trwałości |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 260,9 |
| Wymiar gwintu | 1 1/8" 16 UN |
| średnica zewnętrzna [mm] | 107,9 |
| Średnica 1 [mm] | 93 |
| nr EAN | 4047024374072 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 113 |
| Średnica 1 [mm] | 55 |
| Średnica 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 4047024374133 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr o podwyższonej trwałości |
| Wysokość [mm] | 220 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 112,7 |
| Średnica 1 [mm] | 68 |
| Średnica 2 [mm] | 68 |
| nr EAN | 4047024374157 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 228,1 |
| Wymiar gwintu | M 30 x 2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 113 |
| Średnica 1 [mm] | 93 |
| Średnica 2 [mm] | 108 |
| nr EAN | 4047024374164 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165141014181 |

| Odstęp elektrod | 0,95 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024496712 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024632448 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 0 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024496736 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 0 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Położenie elektrod [mm] | 6 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024481985 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165141150667 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024735637 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 3165143506202 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024116559 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143506127 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143506196 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 3165143506189 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 7 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024116696 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 7 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024116733 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024326644 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 7 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024632462 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4047024561618 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 1 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3165141144376 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,5 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141043891 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 1 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3165141087208 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| nr EAN | 4047025430104 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 13/16" 16 UN |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141043693 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 94,3 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141087284 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 176,3 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141043839 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 176,8 |
| Wymiar gwintu | 1" X 16 UN-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93,3 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165141083965 |