| dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | OE |
| Ilość żeber | 6 |
| Koło pasowe o śr. [mm] | 58 |
| Część nowa |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 220 |
| dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Ilość żeber | 6 |
| Koło pasowe o śr. [mm] | 50 |
| Napięcie znamionowe | 14 |
| Część nowa |
| dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Jakość | Premium |
| Ilość żeber | 6 |
| Koło pasowe o śr. [mm] | 54 |
| Napięcie znamionowe | 14 |
| Część nowa |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6150 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 220 |
| Jakość | OE |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Ciężar brutto [g] | 7830 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 100 |
| Jakość | OE |
| Liczba żeber | 4 |
| Ø koła pasowego [mm] | 63 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5620 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7130 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 70 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 3 |
| Ø koła pasowego [mm] | 60 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5182 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 140 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6988 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6963 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 7 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7033 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 110 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6270 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7113 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6941 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6727 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6719 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5591 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 140 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 64 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6858 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 50 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5616 |
| Napięcie [V] | 28 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 35 |
| Jakość | DENSO |
| Liczba żeber | 1 |
| Ø koła pasowego [mm] | 76 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 24V instalacją elektryczną |
| Nowa część bez kaucji | |
| Ciężar brutto [g] | 5670 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część bez depozytu | |
| Ciężar brutto [g] | 6777 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 51 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5635 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 7 |
| Ø koła pasowego [mm] | 49 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6806 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część bez depozytu | |
| Ciężar brutto [g] | 5610 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6920 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 98 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6520 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7090 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7110 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6898 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 140 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7013 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 120 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 60 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6912 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 100 |
| Jakość | OE |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5600 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 125 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 48 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 6700 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 140 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 7048 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 51 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5752 |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 95 |
| Jakość | Premium |
| Liczba żeber | 3 |
| Ø koła pasowego [mm] | 65 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Nowa część | |
| Ciężar brutto [g] | 5620 |
Wyświetlanie od 201 do 237 (z 237 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.