
| Wymiar gwintu | M 11x1,5x161 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248130322 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x412 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248065921 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x84 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 9 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248130247 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x110 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Liczba śrub | 18 |
| nr EAN | 4041248178874 |

| Wymiar gwintu | M 9x125x123 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248169094 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x171 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 12 |
| nr EAN | 4041248174296 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248145470 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x165 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248153048 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x150 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 12 |
| nr EAN | 4041248178218 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248209318 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x170 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248169544 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x113 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248042564 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,25x90 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1,25x163 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 22 |
| nr EAN | 4041248209288 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x170 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248425947 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x117 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248424445 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 15x2,0x109 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 15x2,0x144 |
| Rozmiar gwintu 3 | M 15x2,0x168 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 20 |
| Liczba śrub | 6 |
| nr EAN | 4041248054376 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 15x2,0x198 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 15x2,0x259,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 20 |
| Liczba śrub | 6 |
| nr EAN | 4041248133668 |

| Wymiar gwintu | M 16x2,0x149 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248088623 |

| Wymiar gwintu | M 18x2,0x210 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Wersja śruby/nakrętki | bez podkładki okrągłej |
| Liczba śrub | 4 |
| nr EAN | 4041248088630 |

| Wymiar gwintu | M 16x2,0x149 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248088647 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x117 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1,5x100 |
| Rozmiar gwintu 3 | M 12x1,5x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 18 |
| nr EAN | 4041248106990 |

| Wymiar gwintu | M 18x2,0x246 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 24 |
| Liczba śrub | 26 |
| nr EAN | 4041248200452 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x145 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248151037 |

| Wymiar gwintu | M 16x2,0x189 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 6 |
| nr EAN | 4041248151723 |

| Wymiar gwintu | M 16x2,0x199 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 38 |
| nr EAN | 4041248155110 |

| Wymiar gwintu | M 14x2,0x152 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248164716 |

| Wymiar gwintu | M 15x2,0x210 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Liczba śrub | 4 |
| nr EAN | 4041248169100 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x149 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248209301 |

| Wymiar gwintu | M 16x2,0x199 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 26 |
| nr EAN | 4041248435120 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x226 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248453902 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248466872 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x201,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248490013 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x150 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 20 |
| nr EAN | 4041248051283 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x98 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248054000 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,75x119 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1,75x144 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248054109 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x111 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 17 |
| nr EAN | 4041248054123 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x111 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 25 |
| nr EAN | 4041248054147 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 15x2,0x109 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 15x2,0x144 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla pojedynczej głowicy |
| Liczba śrub | 6 |
| nr EAN | 4041248054161 |

| Wymiar gwintu | M 14x2,0x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 18 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248054246 |

| Wymiar gwintu | M 16x2,0x169 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 6 |
| nr EAN | 4041248054277 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 9x1,5x111 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 9x1,5x141 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Polydrive |
| Liczba śrub | 20 |
| nr EAN | 4041248481936 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x158 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248498934 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x128 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248503423 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248506080 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x140 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 8x1,25x121 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza 1 [mm] | 13 |
| Rozmiar klucza 2 [mm] | 17 |
| Liczba śrub | 18 |
| nr EAN | 4041248509111 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x147 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 16 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248464502 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x147 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 16 |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248464519 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248510919 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x180 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248503492 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,5x120 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248503461 |