Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 23832.200.1

Klocki hamulcowe - komplet 23832.200.1 ZIMMERMANN

23832.200.1 Klocki hamulcowe - komplet ZIMMERMANN
cena z vat
140.00 zł
Kup
    Ocena:
numery handlowe:

23832, 23833, 23834

numer części:

23832.200.1

producent:

ZIMMERMANN

Styk ostrzegawczy o zużyciu:z akustycznym czujnikiem zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:bez dodatków
System hamulcowy: Ate - Teves
Szerokość 1 [mm]: 155,1
Wysokość 1 [mm]: 69,7
Grubość 1 [mm]: 20,0
Szerokość 2 [mm]: 156,3
Wysokość 2 [mm]: 76,0
Grubość 2 [mm]: 20,0
Oznaczenie kontrolne: ECE R90 APPROVED
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 23832.200.1 ZIMMERMANN


Firma ZIMMERMANN będąca producentem produktu klocki hamulcowe 23832.200.1 jest wiodącym producentem części dla kategorii klocki hamulcowe i nie kwestionowanym liderem w branży motoryzacyjnej. Zarówno klocki hamulcowe jak i pozostałe części tego dostawcy na rynek części zamiennych, produkowane są z zachowaniem wysokich norm jakości.
Odporność na wczesne zużycie klockach hamulcowych 23832.200.1 to coś, co daje przewagę producentowi tej części i wyróżnia go spośród pozostałych dostawców części zamiennych. Wszystko to jest osiągnięte dzięki wysokiej jakości materiałów, z których wytworzone są klocki hamulcowe 23832.200.1. Opinie użytkowników o prezentowanym wyrobie - klocki hamulcowe ZIMMERMANN 23832.200.1 potwierdzają ich wysoką jakość i walory eksploatacyjne.
Klocki hamulcowe 23832.200.1 mają zastosowanie do takich aut jak OPEL TIGRA (S93) od 1994.07, CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis od 2006.09 oraz wielu innych modeli aut.
Złożenie zamówienia na części samochodowe nie koniecznie jest łatwe. Jeżeli napotkasz na problemy w tym temacie zaufaj specjalistom z branży samochodowej z wieloletnim stażem pracujących w naszej firmie, a Ty nie będziesz musiał robić nic więcej jak tylko czekać na szybką dostawę zamówionych klocków hamulcowych 23832.200.1. Zakup w sklepie z częściami e-autoparts.pl części 23832.200.1 firmy ZIMMERMANN to dobra decyzja jeżeli szukasz produktu o dobrym stosunku cena/jakość i zamierzasz eksploatować swoje auto w dłuższej perspektywie czasu. Możesz odebrać zamówione klocki hamulcowe 23832.200.1 w naszym punkcie odbiorów osobistych przy ul. Łodygowej 28G w Warszawie.
numery OEM:
OPEL 16 05 077
OPEL 16 05 080
OPEL 16 05 099
OPEL 16 05 177
OPEL 16 05 252
OPEL 16 05 264
OPEL 16 05 456
OPEL 16 05 992
OPEL 16 05 996
OPEL 16 05 997
OPEL 16 05 998
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605992
OPEL 1605998
OPEL 93176115
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 93189698
OPEL 93191893
OPEL 93192578
OPEL 95514416
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, 23832.200.1 • ZIMMERMANN • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii