Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » silnik » uszczelki » uszczelnienie trzonka zaworu » 12019800 ajusa

Uszczelniacz, trzonek zaworu 12019800 AJUSA

12019800 Uszczelniacz, trzonek zaworu AJUSA

odbiór osobisty: ?
Włochy - brak możliwości odbioru
 
    Ocena:
numer części:

12019800

producent:

AJUSA

Strona zabudowy od pokrywy głowicy silnika do głowicy silnika
Średnica wewnętrzna [mm] 4,5
średnica zewnętrzna [mm] 9
Wysokość [mm] 11,5
nr EAN 8427769689833

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Uszczelniacz, trzonek zaworu 12019800 AJUSA

Uszczelniacz trzonka zaworu (4,5/4,5x9x11,5) pasuje do: MITSUBISHI CARISMA, COLT CZC VI, COLT V, COLT VI, LANCER CARGO/KOMBI, LANCER VII, MIRAGE V, SPACE STAR, SMART FORFOUR 1.3/1.5/1.6 09.95-12.13
numery OEM:
MITSUBISHI      MD302172

Zastosowanie Uszczelniacz, trzonek zaworu 12019800 AJUSA w samochodach:

Ajusa to hiszpańska firma, która zajmuje się produkcją części zamiennych do samochodów. Firma została założona w 1958 roku w Barcelonie. Początkowo firma zajmowała się produkcją uszczelek do silników. W latach 70-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do skrzyń biegów. W latach 80-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do zawieszeń. W latach 90-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów hamulcowych.


W latach 2000-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów chłodzenia. W latach 2010-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wydechowych. W latach 2020-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wtryskowych.
Ajusa jest hiszpańskim producentem części samochodowych. Firma została założona w 1965 roku w Barcelonie, gdzie od ponad pięćdziesięciu lat produkuje różne typy części motoryzacyjnych.
Gama produktów Ajusa obejmuje m.in. uszczelki, pierścienie, komplety uszczelek, pokrywy, głowice cylindrów, wały korbowe, przewody olejowe, zawory i inne części, które są stosowane w układach smarowania, sprężania i chłodzenia silników samochodowych. Firma produkuje również części zamienne do silników benz
Ajusa to hiszpańskie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe i akcesoria motoryzacyjne. Powstało w 1972 roku i od tego czasu stało się jednym z największych producentów części samochodowych w Europie.
 
Ajusa oferuje szeroki asortyment produktów do wszystkich typów samochodów, od samochodów osobowych po ciężarowe. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej zaangażowanie w badania i rozwój pozwala im dostarczać najwyższej jakości produkty.
Produkty Ajusa obejmują m.in. części silnika, osprzęt, części układu napędowego, akcesoria, części zawieszenia, uszczelki i uszczelki, a także akcesoria samochodowe. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są gwarancją doskonałej jakości, wydajności i trwałości.
Ajusa zapewnia również usługi w zakresie wymiany części, naprawy i konserwacji. Firma współpracuje z klientami na całym świecie, oferując szybką i profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne.