| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Liczba drzwi | 5 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | bez światła przeciwmgłowego tylnego |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714021670803 |
| nr EAN | 8001063572581 |
Dodatkowe informacje o produkcie Lampa tylna zespolona 714021670701 MAGNETI MARELLI
| MITSUBISHI | S8330A479 |
Zastosowanie Lampa tylna zespolona 714021670701 MAGNETI MARELLI w samochodach:
Opinie Klientów o Lampa tylna zespolona 714021670701 MAGNETI MARELLI: