
| Rok prod. do | 200008 |
| Kod silnika | ADR,APT,ARG |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 480 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422541613 |

| Kod silnika | ADR |
| Kod silnika | ADR |
| Kod silnika | ADR |
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| TECDOC-Nr silnika | 16237 |
| TECDOC-Nr silnika | 5557 |
| TECDOC-Nr silnika | 11497 |
| TECDOC-Nr silnika | 16237 |
| TECDOC-Nr silnika | 5557 |
| TECDOC-Nr silnika | 11497 |
| Długość [mm] | 580 |
| Wysokość [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 47 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 500 |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,121 |
| nr EAN | 4046001285639 |

| Rok prod. od | 199905 |
| Numer podwozia od | 3BY000001 |
| Rok prod. od | 199905 |
| Numer podwozia od | 3BY000001 |
| Rok prod. od | 199905 |
| Numer podwozia od | 3BY000001 |
| Rok prod. od | 199905 |
| Numer podwozia od | 3BY000001 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Rok prod. do | 199905 |
| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Rok prod. do | 199905 |
| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Rok prod. do | 199905 |
| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Rok prod. do | 199905 |
| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Numer podwozia do | 3B-X-600000 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,028 |
| nr EAN | 4046001277108 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,9 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001277122 |

| TECDOC-Nr silnika | 16237 |
| TECDOC-Nr silnika | 11497 |
| Numer podwozia od | 3B-Y-000 001 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4046001277153 |

| Rok prod. od | 199905 |
| Numer podwozia od | 3BY000001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Rok prod. do | 199905 |
| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Rok prod. do | 199904 |
| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 1,4 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650013388 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 produkowanego od 1997.06 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 125 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1997.06 do roku 2000.11, i mocy silnika 125 KM
.
Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021