
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| dla numeru OE | 66 20 9 261 582 |

| Rok prod. od | 201109 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Ilość biegunów | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 410 |
| Jakość | EQUIVALENT |
| dla numeru artykułu | 81577E |

| nie dla normy czystości spalin | Euro 3 (D3) |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Sposób montażu | spięty |
| Liczba przewodów | 1 |
| Ciśnienie od [kPa] | -90 |
| ciśnienie do [kPa] | +100 |
| dla numeru OE | 13 62 7 805 152 |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | M12 X 1,5 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074210598 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość [mm] | 540 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074216415 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość [mm] | 802 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074216453 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 147 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 108 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie 4-punktowe |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 90 |
| Rodzaj łożyska | Łożysko kulkowe |
| nr EAN | 4040074219430 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074239650 |

| Kod silnika | N47 D20 C |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074293737 |

| Kod silnika | N47 D20 C |
| Kod silnika | N47 D20 C |
| Kod silnika | N47 D20 C |
| Kod silnika | N47 D20 C |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074294680 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4040074282410 |

| Kod silnika | N47 D20 C |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z systemem SCR |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074308172 |

| TECDOC-Nr silnika | 29233 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074308189 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Kod silnika | N47N |
| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 400 |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4040074309940 |

| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Kod silnika | N47 |
| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4040074309964 |

| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| TECDOC-Nr silnika | B47 D20 A |
| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |

| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| TECDOC-Nr silnika | B47 D20 A |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 27,2 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 400,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326948869 |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N47D20C |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326812498 |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 500 |
| nr EAN | 4010326912990 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| TECDOC-Nr silnika | N47 D20 C |
| dla numeru OE | 13628507634 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| TECDOC-Nr silnika | B47 D20 A |
| dla numeru OE | 13628570686 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z systemem SCR |
| TECDOC-Nr silnika | N47 D20 C |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 0 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |

| Kod silnika | N47D20C |
| Ciężar netto [g] | 14 |
| nr EAN | 5902048877345 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Opcja wyposażenia | BLUE PERFORMANCE(-) |
| Kod silnika | N47D20C |
| Ciężar netto [g] | 80 |
| nr EAN | 5902048923080 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z pakietem sportowym |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048924834 |

| Wymagana ilość | 6 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z pakietem sportowym |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048924797 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z pakietem sportowym |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 5902048924513 |

| Wymagana ilość | 6 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z pakietem sportowym |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 5902048924506 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | N47D20C |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048923486 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| średnica piasty koła [mm] | 85 |
| Ciężar netto [g] | 1650 |
| nr EAN | 5902048893307 |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Opcja wyposażenia | Blue Performance |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| Opcja wyposażenia | Blue Performance |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977950179 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 8430320275956 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 525 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| dla numeru OE | 34526791223 |
| nr EAN | 8430320297811 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 525 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Masa [g] | 93 |
| nr EAN | 8430320297682 |

| Liczba zestyków | 3 |
| ciśnienie do [kPa] | 400 |

| Rok prod. od | 201108 |
| Rok prod. do | 201812 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wpustem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | czarny |
| Kolor zaworu | srebrny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Ciężar [kg] | 0,14 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |




| Strona zabudowy | z obu stron |

| Strona zabudowy | z obu stron |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Bmw 1 (F20) 120 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 1 (F20) 120 d produkowanego od 2011.07 do roku 2019.06
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Bmw 1 (F20)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Bmw 1 (F20) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2011.07 do roku 2019.06, i mocy silnika 163 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025