
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość zębów | 15 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 68 |
| parzyste numery artykułów | GBS2500 |
| nr EAN | 3322937734795 |

| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| dla numeru OE | 357 919 501 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001286605 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001324994 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |

| nr EAN | 3531650032402 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Bmw 5 (F10) M5 Competition.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 5 (F10) M5 Competition produkowanego od 2013.02 do roku 2016.10
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 575 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Bmw 5 (F10)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Bmw 5 (F10) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2013.02 do roku 2016.10, i mocy silnika 575 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022