
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Opór [Ohm] | 900 |
| Długość [mm] | 750 |
| Długość przewodu [mm] | 745 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Ilość połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Ciężar [kg] | 0,12664 |
| nr EAN | 4046001312816 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,156 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001359743 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,138 |
| Długość [mm] | 700 |
| dla numeru OE | 030 906 262 L |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001359781 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547430 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547416 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001547232 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650023622 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Mazda 2 (DY) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 2 (DY) 1.6 produkowanego od 2003.02 do roku 2007.06
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 101 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Mazda 2 (DY)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Mazda 2 (DY) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 2003.02 do roku 2007.06, i mocy silnika 101 KM
.
Amortyzatory Monroe® OESpectrum®
30-10-2019

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014