
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| Długość [mm] | 110,5 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326936057 |

| TECDOC-Nr silnika | 20832 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326970730 |

| Opcja wyposażenia | Kangoo Rapid |
| Rok prod. do | 200910 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048031389 |

| Opcja wyposażenia | Kangoo Rapid |
| Rok prod. do | 200810 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Numer pozycji | RENAULT |
| Kolor | czarny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048924469 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048924384 |

| Opcja wyposażenia | Kangoo Express |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 180 |
| nr EAN | 5902048057754 |

| Opcja wyposażenia | Kangoo Express |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Ciężar netto [g] | 53 |
| nr EAN | 5908281479087 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ układu hamulcowego | Hamulce tarczowe |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Min. rozmiar felgi [cal] | 15,16 |
| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| parzyste numery artykułów | 06-S513 |
| nr EAN | 4031185660914 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 4058787059366 |

| TECDOC-Nr silnika | 20832 |
| Data produkcji do | 13.04.2016 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 300 |

| Rok prod. do | 201312 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 210 |
| Kolor obudowy | czarny/biały |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | czarny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Rok prod. do | 200809 |
| TECDOC-Nr silnika | 20832 |
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 230 |

| Rok prod. od | 200810 |
| TECDOC-Nr silnika | 20832 |
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 225 |


| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 55209194 |
| nr EAN | 4044688494412 |

| Rozmiar felgi [cal] | 15 |
| Rozmiar felgi [cal] | 16 |
| parzyste numery artykułów | 60 10 9538 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 517 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| nr EAN | 4054228711046 |

| Rok prod. do | 200910 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Rok prod. od | 200810 |
| Rok prod. do | 201210 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor | czarny |
| Kod koloru | 9B9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Rok prod. do | 200810 |
| Opcja wyposażenia | RDRPOX |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rok prod. od | 201012 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| nie dla wariantu wyposażenia | RDPROX |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| Rok prod. do | 201304 |
| Kod silnika | K9K.8.04,K9K.8.06 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422550035 |

| Rok prod. do | 201304 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422553012 |

| Rok prod. od | 200810 |
| Rok prod. do | 201210 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |

| Rok prod. od | 200810 |
| Rok prod. do | 201210 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |

| Rok prod. do | 200810 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900056 |

| Rok prod. od | 201210 |
| Rok prod. do | 201304 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 33,8 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 44,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 3276428900162 |

| Rok prod. do | 201304 |
| Kod silnika | K9K.8.04,K9K.8.06 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Rok prod. do | 201304 |
| Kod silnika | K9K.8.04,K9K.8.06 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 770 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422540852 |

| Rok prod. do | 201304 |
| Kod silnika | K9K.8.06 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423661358 |

| Kod silnika | K9K 806 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4103590946034 |

| Kod silnika | K9K 806 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590659293 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,03378 |
| nr EAN | 4046001422225 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | w środku |
| Rok prod. do | 200810 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 4046001611766 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 4046001785061 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021154 |

| Rok prod. od | 200911 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650029204 |

| Rok prod. do | 200910 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650039876 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Renault KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 105 (FW0F).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 105 (FW0F) produkowanego od 2008.02
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 103 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Renault KANGOO Express (FW0/1_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Renault KANGOO Express (FW0/1_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2008.02, i mocy silnika 103 KM
.
Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021