
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość [mm] | 800 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8435050639917 |

| Wymiar gwintu | M 12x1.5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8435050644713 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Strona zabudowy | Turbosprężarka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 336 |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4027816361169 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Numer podwozia do | 3D-8-007 000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407669 |

| Numer podwozia od | 3D-9-000 001 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407676 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 07L 905 163 C |
| nr EAN | 4027816437789 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
| nr EAN | 4027816488385 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 K |
| nr EAN | 4027816492771 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4054224010532 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4054224010549 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| dla numeru OE | 059 919 523 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4054224063187 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0437 |
| dla numeru OE | 059 130 758 K |
| nr EAN | 4054224712542 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 4082300275148 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 78 |
| nr EAN | 4082300304695 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4082300594980 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4082300594997 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Ilość biegunów | 6 |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| nr EAN | 4082300652161 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4082300714203 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Wymagana ilość | 6 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem mocującym |
| nr EAN | 4082300785272 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| nr EAN | 4082300807479 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079350570 |

| nr EAN | 4044079050579 |

| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Numer podwozia do | 3D-8-007000 |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079374019 |

| Rok prod. do | 200810 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| --------------- | |
| Rok prod. do | 200810 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 70 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem ABS |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 45 |
| Szerokość 1 [mm] | 42,25 |
| nr EAN | 5901779837499 |

| Numer seryjny | K8800170 |
| nr EAN | 5901159119856 |

| Numer seryjny | K9410097 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 5901159267342 |

| Numer seryjny | K9410098 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| nr EAN | 5901159267359 |

| Numer seryjny | K8990133 |
| nr EAN | 5901159291040 |

| Numer seryjny | K8990138 |
| nr EAN | 5901159290500 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 20 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| nr EAN | 8001063825144 |

| nr EAN | 8001063660622 |

| nr EAN | 8001063975801 |

| Długość [mm] | 750 |
| Ilość przewodów | 5 |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063959245 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 400 |
| nr EAN | 8001063956558 |

| nr EAN | 8001063870502 |

| Rok prod. do | 200810 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| nr EAN | 8050947018110 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 5907558548150 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Wysokość [mm] | 106 |
| nr EAN | 5907558573718 |

| Rok prod. do | 200810 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 5907558580679 |

| Rok prod. do | 200810 |
| nr EAN | 5902659737427 |

| Rok prod. do | 200810 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| nr EAN | 5901619524534 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5902659727220 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5902659727237 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| nr EAN | 5902659735515 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 5902659724465 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2007.06 do roku 2008.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 233 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2007.06 do roku 2008.11, i mocy silnika 233 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025